Komunikaty

TELEREHABILITACJA

14.04.2020 r.

Szanowni Rodzice!

Ze względu na zaistniałą sytuację – stan epidemii,  proponujemy ocenę rozwoju ruchowego Waszego dziecka oraz konsultację fizjoterapeutyczną w formie telerehabilitacji (usługa prywatna).

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do Rodziców niemowlaków, które nie rozpoczęły jeszcze żadnej rehabilitacji, a także do Rodziców niemowląt, które były już rehabilitowane i zostały bez pomocy fizjoterapeutów w tym czasie.

Chcemy przeanalizować otrzymane od Państwa dane z wywiadu oraz nagrany filmik z aktywności spontanicznej Waszego niemowlaka.

W chwili obecnej ocena zostanie przeprowadzona przez mgr fizjoterapii Barbarę Mazurek.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail: mazmedtelerehab@gmail.com.

Zwrotnie otrzymają Państwo od nas dalsze informacje i szczegółowe instrukcje, a na koniec prześlemy informację na e-mail dotyczącą internetowej oceny rozwoju Waszego dziecka oraz wskazówki, czego nie robić i jak postępować dalej na czas zamknięcia naszego ośrodka lub do momentu rozpoczęcia rehabilitacji w formie tradycyjnej.

Świadomi jesteśmy tego, że brak rehabilitacji i ten trudny okres gra na niekorzyść naszych Pacjentów, dlatego należy podjąć wszelkie możliwe działania.

 

Zachęcamy do skorzystania z usługi telerehabilitacji!