Komunikaty

ZAPRASZAMY NA BADANIA DO NOWEJ PRACOWNI MAMMOGRAFII CYFROWEJ

            Miło nam poinformować, że prace związane z modernizacją i odbiorem naszej nowej pracowni mammograficznej dobiegły końca. Od listopada 2019 roku zapraszamy na badania do nowoczesnej pracowni mammograficznej, wyposażonej w najnowszy cyfrowy system mammograficzny AMULET INNOVALITY firmy FUJIFILM, dzięki któremu możemy zaoferować naszym Pacjentkom badania o najwyższej jakości cyfrowego obrazu.

Poprzez zastosowanie najnowszych technologii oraz najwyższej klasy oprogramowania nasze obrazy charakteryzują się doskonałą rozdzielczością i kontrastem przy jednoczesnym zachowaniu możliwie najniższej dawki promieniowania i zwiększonym komforcie badania.

Nowy w pełni cyfrowy mammograf z inteligentną automatyczną kontrolą ekspozycji pozwala zatemna unikalne obrazowanie każdego rodzaju piersi, niezależnie od ich wielkości, struktury, czy też obecności implantów. Ma to istotne znaczenie dla wykluczenia choroby lub wykrycia jej we wczesnym stadium u Pacjentek bez objawów klinicznych, a w przypadku zmian już wyczuwalnych umożliwi dokładniejszą diagnozę.

Aktualnie w pełnym zakresie realizujemy bezpłatny program badań mammograficznych dla kobiet w wieku 50-69 lat. Osobom, które nie są objęte programem mammografii refundowanej, oferujemy badania prywatne oraz badania na NFZ w ramach umów z innymi Placówkami, które kierują do nas swoich Pacjentów.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę przez doświadczony personel. Mamy nadzieję,że zarówno wyposażenie jak i wystrój naszej nowej pracowni sprawią, że wykonywane przez nas badania mammograficzne będą bardziej komfortowe i mniej  stresujące dla naszych Pacjentek.

                                                                                                                                            Serdecznie zapraszamy;)