Diagnostyka

Centrum Diagnostyki Chorób Piersi MAZ-MED Sp.z o.o.

Jesteśmy firmą medyczną założoną w 1994 roku. Naszym priorytetem jest świadczenie na jak najwyższym poziomie specjalistycznych usług medycznych w zakresie profilaktyki i kompleksowej diagnostyki chorób piersi w zakresie:

  • diagnostyki obrazowej: mammografia, USG, biopsja pod kontrolą USG,
  • wielospecjalistycznych konsultacji i porad lekarskich z dziedzin: radiodiagnostyki, patomorfologii, onkologii klinicznej oraz genetyki klinicznej.

Wykonujemy również badania z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej (USG) innych narządów podlegających ocenie tym badaniem.

Naszym zamierzeniem jest, aby badania profilaktyczne, wykonywane regularnie u Kobiet bez objawów klinicznych, umożliwiły wychwycenie zmian nowotworowych w piersiach we wczesnej fazie rozwoju, kiedy choroba jest jeszcze w pełni wyleczalna.

Podstawowym działaniem, jakie podejmujemy od wielu lat jest profilaktyka i diagnostyka chorób piersi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wykonujemy bezpłatne badania, realizując Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi w:

  • etapie podstawowym (bezpłatna profilaktyczna mammografia),
  • etapie pogłębionym (szeroki zakres bezpłatnych badań uzupełniających).

Zapewniając zgłaszającym się do nas Pacjentkom bezpłatną, kompleksową diagnostykę możemy w zdecydowanej większości przypadków wykluczyć obecność choroby nowotworowej. W sytuacjach potwierdzenia raka piersi kierujemy nasze Pacjentki do specjalistycznych ośrodków onkologicznych celem wdrożenia stosownego leczenia.

Pacjentkom, które ze względu na wiek (Kobiety poniżej 45. roku życia i powyżej 74. roku życia) znajdują się poza populacją objętą Programem badań profilaktycznych:

  • oferujemy pełny zakres prywatnych, specjalistycznych konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych piersi,
  • wykonujemy bezpłatne badania mammograficzne i USG (z konsultacją lekarską) w ramach realizacji skierowań z innych placówek (zgodnie z zawartymi umowami na dany rok).

Badania w naszym Centrum Diagnostyki Chorób Piersi od wielu lat wykonywane są przez odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony w tej dziedzinie personel medyczny (lekarze specjaliści i technicy elektroradiologii). Nasza placówka: jej personel, sprzęt medyczny oraz inne wyposażenie spełniają pod każdym względem odpowiednie wymogi do prowadzenia na odpowiednio wysokim poziomie tego rodzaju działalności medycznej.

Cały nasz ośrodek jest w pełni przystosowany również dla potrzeb osób niepełnosprawnych (niski parter oraz winda łącząca wszystkie kondygnacje budynku).

Posiadamy pozytywną opinię z przeprowadzonego u nas audytu klinicznego wydaną przez Centralny Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Naszym celem jest dążenie do jak najpełniejszego zaspokajania potrzeb i oczekiwań Pacjentów oraz Lekarzy kierujących Ich na badania i procedury diagnostyczne do naszego ośrodka.

Galeria zdjęć

Diagnostyka
Diagnostyka
Diagnostyka
Diagnostyka

W tym dziale